/ 10 prosečna ocena
0 čitalaca ocenilo
Ako sve da bi postojalo mora biti u odnosu s nečim drugim, ako je to istina, koliko god čudno zvučalo, ako bez skupova odnosa što su bili njegov život on i nema nikakva svojstva (da bi osobina zaista postojala neko je mora prepoznati i povezati je s njim), ako čovek postoji jedino u odnosu prema drugom biću, pa ako tog bića nema da čeka, voli, ide mu na živce, da ga želi i katkad izbegava, ako takvog bića nema, kažem, ovaj čovek što promiče dok ga gledam kroz ga staklo, on, nakon što je istrošio sve odnose, taj je izgubio suštinu života.
Najvažniji red na ovoj stranici — ono što je knjiga ostavila iza sebe kod tebe.
Učitavanje…
Utisci drugih, poređani po topli prijema u zajednici. Slušaj sve — pa onda zaviri u sopstveni.
Strana je još tiha.
Niko se nije oglasio o ovoj knjizi. Tvoj utisak može biti prvi koji drugi čitalac pročita.
© 2026 Knjigopolis · napravljeno s ljubavlju u Srbiji
oceni knjige koje si pročitao·oslušni one koje tek dolaze